Kent bazında seçilen destinasyonlara göre ön tanımlı konsept tur programları hazırlıyoruz. Hedef kitlenin, ilgi alanına göre programlardan birine dahil olarak kenti keşfetmesini sağlıyoruz.

Kentimize gelecek farklı hedef gruplara yönelik olarak konsept tur paketleri oluşturulacak ve bu turları cazip kılacak organizasyonlar gerçekleştirilecektir. Hazırlanacak paket turlar ile bölgeye daha önce gelmemiş kişilerin tatillerini güvenle geçirmeleri sağlanacak ve opsiyonlu tur seçenekleriyle alternatif pazarlar oluşturulacaktır. Bu doğrultuda turistlerin ilgisini çekmek için en az 10 ayrı tur programı hazırlanacaktır. Tur programlarının hepsi farklı bir güzergah üzerinden tasarlanacaktır. Farklı hedef kitlelerin bölgeye çekilebilmesi amacıyla hazırlanacak tur programları kapsamında yarım günlük, günübirlik, 2 günlük ve turizm çeşidine göre opsiyonlu olarak 4 günlük alternatifler oluşturulacaktır.

TURİZM ACENTELERİ İNFO TUR

Hazırladığımız konsept tur paketlerini iç turizmi artırmaya yönelik olarak, kültür turu yapan ulusal ve yerel acentelere tanıtmak için info turlar düzenlenecektir.

HER KENT BİR MARKADIR