Kadim Anadolu topraklarında her vadi bereketiyle, her yamaç efsaneleriyle, her kale kahramanlıklarıyla, her mabet hoşgörüsüyle bilinir. Bu zengin birikimden hareketle kentlerimizin marka değerini artırmak, potansiyel ziyaretçileri kentle buluşturmanın formülünü üretmek için çalışıyoruz. PR faaliyetlerimizle kentin değerlerini etkin bir şekilde tanıtarak yerelde marka bilinci oluşturuyor, genelde ise o kenti ziyaret etme arzusunu uyandırıyoruz.

PR FAALİYETLERİ

Kentimizin turizm potansiyeline ilişkin farkındalık oluşturulması ve sahip olunan marka değerlerinin tanıtımının yapılması, bölgeye ait yapılacak haberler ile sağlanacaktır. Bu çerçevede yazılı ve görsel basın olanakları mümkün olduğunca değerlendirilecektir. Haber sitelerinden şehrimize ait haber ve bilgi paylaşımlarını sağlanacak, yerel ve ulusal gazetelere her hafta kentteki turizm gelişmelerine yönelik bültenler servis edilecektir.

MAILING

Turizm amacıyla görüşülen seyahat acenteleri ve eğitim verilen turizm paydaşları bir ağ oluşturacak şekilde toplanacak ve bir mailing sistemi kurulacaktır. Sistem kapsamında bir mailing şablonu oluşturulacak ve haberler bu şablona girilerek ilgili kişilere gönderilecektir. Konsept turizm faaliyetlerini ihtisaslaşmış konsept tur şirketleriyle paylaşarak farkındalık sağlamak ana hedeftir.

Noma Pozitif olarak, tüm turizm acenteleri ve turizm aktörleriyle iletişim halindeyiz. Kategorik olarak sınıflandırılmış 50 bin adrese PR çalışmalarımızı anında iletiyor ve konsept turizm faaliyetlerini ihtisaslaşmış konsept tur şirketleriyle paylaşarak farkındalık yaratıyoruz.

HER KENT BİR MARKADIR