Sosyal mecralarda bulunan hesaplarınızın bugüne kadar yapılmış paylaşımların değerlendirmeleri ve bu paylaşımlar üzerinden vermiş olduğunuz hizmet veya satışını gerçekleştirdiğiniz ürün doğrultusunda kitlelere mesajınızı en iyi şekilde duyurmanızı sağlıyoruz.

Sosyal medya günümüzün en etkin ve anlık mecrasıdır. Geniş kitlelere ulaşmanın en etkili ve ekonomik yolu sosyal medyadan geçmektedir. Bu bağlamda kentimizin turizmini konu alan Facebook, Twitter, Youtube, Instagram hesapları açılacaktır. Bu hesaplarda yapılan çalışmalarla ilgili güncel bilgi girişi sağlanacaktır. Sosyal medya hesaplarında şehrin sahip olduğu marka değerlerine ve kentte aktif olan turizm çeşitlerine yer verilecektir. Turizme ilişkin olarak verilecek güncel etkinlik ve faaliyetlerin bilgisi de yine bu sayfadan paylaşılarak etkinliklere yerel katılımın artması sağlanacaktır. 

Noma Pozitif, şirketinizin iş akışına göre hedeflenecek doğru kişileri belirler. Markanızı veya işinizi pazarlamak söz konusu olduğunda, her zaman yola çıkmadan önce baktığımızdan emin oluruz. Gerçek sonuçlar elde eden yenilikçi, veri odaklı çapraz kanal stratejileri tasarlamak ve yürütmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

HER KENT BİR MARKADIR